http://gaziemiresnaf.iesob.org.tr
Kategoriler
Şubat 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Oca    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Arşivler

Gaziemir Esnaf Ve Sanatkârlar Odası tarafından Abdullah Arda Meydanı’nda düzenlenen iftar yemeğinde 1500 kişi hep birlikte iftar yaptı.  Oda üyeleri ve Gaziemirliler düzenlenen  iftar yemeğinde bir araya geldiler. İftar yemeğine katılımcıların ilgisi oldukça yüksekti.

Resimler 043

Oda Başkanı Süleyman BEYEN ve Yönetim Kurulu üyeleri gelen konuklarını karşıladılar.

Gaziemir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Süleyman BEYEN’in ve yönetim kurulu üyelerinin davetiyle ; CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali SUSAM, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim ŞENOL, Gaziemir Belediye Meclis Üyeleri, siyasi partilerin İzmir İl ve Gaziemir İlçe yöneticileri, İzmir’deki çeşitli odaların başkan ve temsilcileri, İzmir Bal-Göç Derneği Gaziemir Sarnıç Şube Başkanı Halim GARİP’in de aralarında yer aldığı çok sayıda seçkin davetliler topluluğu da bu iftar yemeğine iştirak ettiler.

Gaziemir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Süleyman BEYEN, Ramazan’ın bereketini paylaşmak için iftar yemeği düzenlediklerini, Ramazan ayının esnafa, oda üyelerine ve Gaziemirlilere hayırlar getirmesini dileyerek, bu günlerin birlik ve beraberliği geliştirdiğini söyledi. Beyen “Bir araya gelmemiz, tasada, kıvançta, sevinçte, kederde bir olabilmemiz ve bununla sevinçleri çoğaltarak üzüntüleri azaltmamız en büyük zenginliğimizdir. Beraberlik duygusuna sarıldıkça aşamayacağımız hiçbir engel söz konusu değildir. Esnaflarımızı ramazan ayında bir araya getirip dayanışma ve kaynaşmalarına öncülük ediyoruz. Oda olarak her zaman birlik ve beraberliği çok önemsiyoruz. On bir ayın sultanı olan mübarek Ramazan ayının ülkemize, devletimize, milletimize, tüm müslümanlara ve bütün insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirsin.  Kamu ve yerel idare temsilcileri ile bir araya getirip, dayanışma ve kaynaşmayı sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Kurulan iftar soframızda esnafımız, sanatkarlarımız, yerel ve kamu idarecilerinin temsilcileri ile el ele, gönül gönle Ramazan’ın anlamı içerisinde iftarımızı açtık. Bu vesile ile bu güzel iftar soframızda bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.

İftar yemeğine katılanlar, bu manevi günlerde bir araya gelmenin derin heyecanını ve mutluluğunu hissettiler. Bu iftar yemeği programının başarılı geçmesi nedeni ile Gaziemir Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Süleyman BEYEN’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden vatandaşlar bu tür manevi günlerde bir araya gelmenin önemine değindiler. Davetliler İftar yemeğinden ayrılırken, yöneticilere, “Allah senesini göstersin. Allah kabul etsin” diyerek teşekkürlerini sundular.